F1 2019 - Verstappen vyhral bláznivú Veľkú cenu Nemecka - Formula 1
1 Formula

Max Verstappen vyhral Veľkú cenu Nemecka na Hockenheime s Red Bullom – jedny z najšialenejších pretekov v histórii F1 – pred Sebastianom Vettelom (Ferrari) a Daniilom Kvjatom (Toro Rosso).

Max Verstappen won Veľká cena Nemecka - jedenásta etapa Svet F1 2019 - s červený býk... Holandský vodič bol ocenený Hockenheim jedna z najbláznivejších rás, aké kedy predbehli Sebastian Vettel (2 ° C Ferrari po výstrele z poslednej pozície) e Daniil Kvjat (tretí a schopný dať Toro Rosso jeho druhé pódium v ​​histórii po víťazstve Vettela v Monze 2008).

Zdroje: Foto Dan Mullan / Getty Images

Kredity: Foto Mark Thompson / Getty Images

Zdroje: Foto Alexander Hassenstein / Getty Images

Zdroje: Fotografia Charles Coates / Getty Images

Kredity: ANDREY ISAKOVICH / AFP / Getty Images

Nemecká rasa bola podmienená dážď a početné zvraty: ustupuje Valtteri Bottas e Charles Leclerc e Lewis Hamilton nono iba vďaka pokutám uloženým dvoma Alfa Romeo di Kimi Raikkonen e Antonio Giovinazzi.

Majstrovstvá sveta F1 2019 – výkazy Veľkej ceny Nemecka

Max Verstappen (Red Bull)

Druhé víťazstvo v posledných troch Grand Prix a druhé v Svet F1 2019 približovať sa: Max Verstappen zaslúžil si vyhrať v Veľká cena Nemeckaprijaté napriek nesprávnemu štartu a problémom s pneumatikami. Nezabudnite na bonusový bod za rýchle točenie.

Sebastian Vettel (Ferrari)

Druhé miesto - Sebastian VettelHockenheim - dobyl všetko a všetkých. Štartoval posledný pre chyby Scuderie, bol protagonistom pamätných pretekov a po troch veľkých cenách sa vrátil na pódium po hladovke.

Lewis Hamilton (Mercedes)

Lewis Hamilton skončil iba deviaty (prešiel čiarou jedenásty, ale ťažil z trestov uložených dvom vozidlám Alfa Romeo): príliš veľa chýb pre britského jazdca (trest päť sekúnd za prerušenie vstupu do boxovej uličky) a Mercedes (zastávka v boxoch trvala navždy).