F1 – TV program Veľkej ceny Japonska 2018 – Formula 1
1 Formula

Il Svet F1 2018 krajiny Suzuka pre Veľká cena Japonska: sedemnásta etapa Cirkusu sa bude vysielať v smerovať su Obloha и odložené su TV8 (nižšie nájdete Televízny čas).

Lewis Hamilton je absolútnym favoritom ázijských pretekov a je stále bližšie k získaniu titulu majstra sveta s Mercedes, Ferrari môže sa pokúsiť reagovať iba rozbitím oblasti strieborných šípov.

Veľká cena Japonska F1 2018: čo môžete očakávať

Il reťaz di Suzuka – pilotmi milovaná – je to jedna z najkompletnejších tratí spomedzi prítomných v kalendári Svet F1 2018: trať charakterizovaná rýchlymi zákrutami a vysokým stupňom degradácie autobus.

Dobrý štart je tu veľmi dôležitý – od roku 2009 vyhrávajú len tí, ktorí štartovali z prvej línie, a šesť rokov tí, ktorí vystúpili na najvyšší stupienok víťazov, získali na konci sezóny titul. Pozor dážďnaplánované na nedeľu. Nižšie nájdete v kalendári z Veľká cena Japonska, Potom Televízny čas su Obloha e TV8 a náš predpoveď.

F1 2018 - Suzuka, kalendár a TV programy na Sky a TV8

Piatok 5. októbra 2018

03: 00-04: 30 Voľný tréning 1 (naživo na Sky Sport F1)

07: 00-08: 30 Voľný tréning 2 (naživo na Sky Sport F1)

V sobotu 6. októbra 2018

05: 00-06: 00 Voľný tréning 3 (naživo na Sky Sport F1)

08: 00-09: 00 Kvalifikácia (naživo na Sky Sport F1, meškanie o 20:00 na TV8)

Nedeľa 7. októbra 2018

07:10 Preteky (v priamom prenose na Sky Sport F1, meškanie o 21:00 na TV8)

F1 - Čísla Veľkej ceny Japonska

REKORD V PROVE: Lewis Hamilton (Mercedes F1 W08 EQ Power+) – 1'27” 319 – 2017

REKORD V GARA: Kimi Räikkönen (McLaren MP4-20) - 1'31” 540 - 2005

REKORD VZDIALENOSTI: Fernando Alonso (Renault R26) - 1 h 23:53 "413 - 2006

F1 – Predpoveď na Veľkú cenu Japonska 2018

1 ° Lewis Hamilton (Mercedes)

Lewis Hamilton musí vyhrať Veľká cena Japonska, preteky, v ktorých za posledné štyri roky trikrát triumfoval a priniesol domov celkovo štyri víťazstvá, šesť pódií a tri pole position.

Podľa nášho názoru britský pretekár Mercedes Vettel sa v tabuľkách pohybuje ďalej: hovoríme o mužovi, ktorý vyhral päť z posledných šiestich pretekov ...

2. Sebastian Vettel (Ferrari)

Sebastian Vettel má dobré výsledky v Veľká cena Japonska - štyri víťazstvá, sedem pódií a štyri pole position - aj keď treba povedať, že posledný triumf bol Suzuka sa datuje pred piatimi rokmi.

Takto vyšportovaného Hamiltona nemá veľkú šancu poraziť, ale domov si môže priniesť pár bodov: v posledných piatich Grand Prix vystúpil na pódium štyrikrát.

3 ° Valtteri Bottas (Mercedes)

Po vynikajúcej Veľkej cene Ruska Valtteri Bottas chce dokázať svoju hodnotu na málo známej trati (nulové stupne víťazov a nikdy nie v prvom rade).

La Mercedes potrebuje na získanie titulu konštruktérov fínskeho jazdca: v posledných troch pretekoch Svet F1 2018 dvakrát bol v prvej trojke.

Dávajte si pozor na: Kimi Raikkonen (Ferrari)

Kimi Raikkonen veľmi sa mi to nepáči Japonsko: iba jedno víťazstvo v roku 2005 a päť pódií (vrátane posledných pred desiatimi rokmi).

Od podpisu zmluvy so Sauberom sa uvoľnil – dva preteky za sebou mimo top 3 – ale jeho prínos je stále potrebný doma. Ferrari.

Ďalší príkaz: Mercedes

Predchodcovia Mercedes в Veľká cena Japonska? Za posledné štyri roky pozoruhodne štyri víťazstvá v rade, štyri pole position a tri štatistiky.

Aj v Suzuka uvidíme vládu Hviezdy? Veľmi pravdepodobné: v Svet F1 2018 Strieborní strelci získali v posledných šiestich Grand Prix päť víťazstiev a už viac ako tri mesiace nie je núdza o pódiá.