F1 2018 - Veľká cena Maďarska: opäť Hamilton, opäť Mercedes - Formula 1
1 Formula

Lewis Hamilton (Mercedes) vyhral Veľkú cenu Maďarska na Hungaroringu pred Ferrari Vettel a Raikkonenom.

Ako sme očakávali Lewis Hamilton (Mercedes) vyhral Veľká cena Maďarska všetky"Hungaroring vpred Ferrari di Sebastian Vettel e Kimi Raikkonen.

Úspech, ktorý umožnil britskému jazdcovi upevniť si vedúce postavenie v pretekoch. Svet F1 2018... Ďakujem aj súdruh Valtteri Bottas, dobre sa v prvých troch štvrtinách pretekov ubránil útokom súperov, no autor vo finále dva príliš „zlé“ kontakty: jeden proti Vettelovi a druhý proti Ricciardovi – čo viedlo k penalizácii desať sekúnd.

Majstrovstvá sveta F1 2018 - Výkazy Veľkej ceny Maďarska

Sebastian Vettel (Ferrari)

Druhý, napriek všetkému: napriek tomu, že sa príliš veľa času strácalo na bodovanie a na zastávke v boxoch, napriek kontaktu s Bottasom a napriek zlému zdraviu ultra mäkké pneumatiky v druhej časti Veľká cena Maďarska. Sebastian Vettel neurobil chyby vHungaroring a iba dážď počas kvalifikácie mu to zabránilo odniesť si zaslúžené víťazstvo: pre nemeckého pilota je to tretie pódium za posledné štyri uskutočnené preteky.

Lewis Hamilton (Mercedes)

Un Veľká cena Maďarska ideálne pre Lewis Hamilton, stále viac a viac rozkazujúce Svet F1 2018... Vďaka svojmu panošovi získal Bottas svoje tretie víťazstvo v posledných piatich Grand Prix celkom ľahko. Ak by však včera počas kvalifikácie nepršalo, hovorili by sme o iných pretekoch: v sobotu za suchého počasia bolo Ferrari neporaziteľné.

Daniel Riccardo (Red Bull)

Kto to povedal v Veľká cena Maďarska nemôžeš predbehnúť? Všetko 'Hungaroring Daniel Riccardo štartoval na 12. mieste, po kontakte na štarte bol na 16. mieste, bol protagonistom veľkého comebacku, dotkol sa ho Bottas a napriek tomu dokázal predbehnúť fínskeho jazdca s červený býk zdevastovaný na štvrtom mieste. Šieste preteky v rade spadli na pódium, ale aké preteky ...

Kimi Raikkonen (Ferrari)

Jediný lesk Kimi Raikkonen stalo sa to na začiatku, keď sa pokúsil (neúspešne) predbehnúť Bottasa, než uvoľnil miesto svojmu tímovému kolegovi Vettelovi. Namietal Veľká cena Maďarska kriticky chorý (bez vody) a diskrétne obsadil piate pódium v ​​rade: udalosť, ktorá sa od roku 2007 (rok jediného svetového titulu, ktorý získal „Iceman“) nestalo.

Ferrari

Na jednej strane ďalšie dve autá na stupňoch víťazov (tretíkrát v posledných štyroch VC), na druhej strane preteky prehrali (aj) v boxoch pre príliš dlhú zastávku v boxoch. IN Veľká cena Maďarska le Ferrari boli veľmi rýchli, ale ďalejHungaroring je ťažké mať vždy dobrý čas, ak nie si pred všetkými.