F1 2018 – GP Giappone: Hamilton super a Suzuka – Formula 1
1 Formula

F1 2018 – Veľká cena Japonska: Hamilton Super v Suzuke – Formula 1

Lewis Hamilton tiež vyhral Veľkú cenu Japonska v Suzuke a stále častejšie vedie majstrovstvá sveta F1 2018.

Ako sme očakávali Lewis Hamilton tiež dominoval Veľká cena Japonska a Suzuka: Britský pilot Mercedes omrvinky zanechal svojim protivníkom (2. súdruh Valtteri Bottas a 3 ° Max Verstappen с červený býk) a posilnil svoje vedenie v r Svet F1 2018.

Úboho Ferrari: Kimi Raikkonen skončil na piatej pozícii bez toho, aby budil dojem, že dokáže viac. Sebastian Vettel bol hlavným hrdinom dobrého návratu, ale tiež urobil jednu chybu príliš veľa.

Majstrovstvá sveta F1 2018 – výkazy Veľkej ceny Japonska

Lewis Hamilton (Mercedes)

Lewis Hamilton monopolizovaný Veľká cena Japonska a Suzuka so skvelými pretekami.

Pre britského jazdca je to šiesty úspech v siedmich kontroverzných podujatiach Grand Prix: Texas o dva týždne môže dokonca oslavovať Svet F1 2018.

Valtteri Bottas (Mercedes)

Ďalší dobrý test pre Valtteri Bottas: rýchly, nepretržitý a dobrý záber na Verstappen.

Tretie pódium v ​​posledných štyroch pretekoch a osem v rade Veľká cena v „päťke“: skutočne nie zlé.

Max Verstappen (Red Bull)

Jediná skutočná chyba Max Verstappen в GP Japonsko 2018 bol spáchaný v prvom kole, keď (oprávnene) dostal 5-sekundový trest za neúmyselný návrat na trať, zranenie Raikkonena.

Holandský jazdec - tretí na šachovnicovej vlajke - sa v komunikácii s Vettelom nemýli: stačilo by menej nadšenia zo strany prvého pilota Ferrari.

Sebastian Vettel (Ferrari)

Sebastian Vettel začal skvele Veľká cena Japonska a Suzuka so skvelým štartom (8. až 4. v prvom kole), ale pokazil veci krátko po tom, čo sa pokúsil predbehnúť Verstappena napriek tomu, že mu došiel priestor.

Svetový šampionát je síce stratený, ale medzi pozitívami oslavujeme návrat do pretekov a najrýchlejšie kolo.

Mercedes

A Suzuka la Mercedes dosiahnutá dokonalosť: štvrté víťazstvo v rade, druhé víťazstvo v rade a šiesty triumf v posledných siedmich Grand Prix.

Il Svet F1 2018 Stavitelia sú o krok ďalej.